Зустріч викладачів та студентів кафедри туризму із представником міжнародного туроператора «Музенідіс Тревел Львів»

06.12.2017 | 10:23

5 грудня 2017 р. на географічному фіакультеті у ауд. 26 відбулась зустріч викладачів тастудентів кафедри туризму із представником міжнародного туроператора  «Музенідіс Тревел Львів» Альбіною Брилліантовою. Пані Альбіна, будучи випускницею географічного факультету, провела семінар для майбутніх фахівців туристичного бізнесу стосовно перспектив проходження виробничих та навчальних практик у міжнародній компанії «Mouzenidis Travel», яка є одним із найбільших туристичних операторів Європи за напрямком Греція. У заході взяли участь студенти 2-го, 3-го курсів та викладачі кафедри –  доц. Монастирський В.Р., доц. Гамкало М.З., доц. Ковальчук А.С., ас. Ярмолович В.В., ас. Біланюк О.П., ас. Масюк Ю.О. Під час презентації студентів та викладачів було ознайомлено із діяльністю міжнародного туроператора «Mouzenidis Travel», його структурою, складовими холдингу «MouzenidisGroup», мережею офісів у країнах Європи, Прибалтики та Азії. На зустрічі розглядалися потенційні вакансії для студентів (трансфермери, готельні гіди, екскурсоводи, аніматори, офісні працівники та ін.), а також було проведено лекцію-ознайомлення із вимогами щодо майбутніх фахівців із туризму.