Зустріч адміністрації, викладачів та студентів кафедри туризму із представником міжнародного туристичного оператора по бронюванню «Travelport»

02.05.2018 | 10:01

У вівторок, 24 квітня 2018 р., на географічному факультеті у ауд. 26 відбулась зустріч адміністрації факультету, викладачів та студентів кафедри туризму із представником міжнародного туристичного оператора по бронюванню «Travelport». Львівський національний університет ім. І. Франка підписав угоду про співпрацю із «Travelport» у 2015 р., і на сьогодні випускники географічного факультету вже працюють у даній системі бронювання. Представники компанії презентували можливості працевлаштування, щодо проходження курсів підготовки по онлайн-продажах, ознайомлення із програмою «Smartpoint», що забезпечує бронювання авіаперельотів та супутніх туристичних послуг. Після проходження навчальних курсів, які пропонує компанія, студенти можуть отримати сертифікати міжнародного зразка «Galileo Basic Course» та «Galileo Cars & Hotels», які дозволяють отримати працевлаштування у будь-якій компанії цієї мережі. «Travelport» є одним із світових лідерів онлайн бронювання (авіаквитки, оренда автомобілів), який працює із «Galileo»та  «Worldspan», працює у 180-ти країнах світу та охоплює більше 60 000 туристичних агенцій у різних куточках світу. Координатор стажування – представник «Travelport» у Західному регіоні Якимець Ольга Романівна (конт. т.: 067-622-24-66, e-mail: jakolha@yahoo.com).