Здійснено апробацію нового паломницького та релігійно-туристичного маршруту у м.Львові.

31.03.2016 | 12:36

27-28 березня 2016 р. працівники кафедри туризму (доц. Бордун О.Ю., доц. Ковальчук А.С., зав. лабораторією «Навчальна туристична агенція» Завадовський Т.Б.) здійснили апробацію нового паломницького та релігійно-туристичного маршруту у м.Львові. Маршрут починається на Знесінні, проходить через парк «Високий Замок» і завершується у Середмісті та є частиною загальноєвропейської Дороги до могили св. Якова. Кафедра туризму виступає науково-інформаційним осередком дослідження українського відтинку Дороги. Зокрема, стараннями викладачів та студентів кафедри було визначено та промарковано Львівську Дорогу святого Якова VІА REGIA із Львова до польського кордону в Шегині. У самому місті Львові траса маршруту вивчається викладачами та студентами кафедри туризму з метою її просторової прив’язки до місць, пов’язаних із вшануванням св. апостола Якова. Паломники та релігійні туристи матимуть змогу пройти Хресну дорогу у парку «Високий замок», відвідати ряд храмів у Середмісті, де зберігається пам’ять про цього апостола, потрапити на вул. Почаївську, – колишню вулиця святого Якова. У планах дослідників – промаркувати новий маршрут для гостей та жителів нашого міста.