Відвідини дитячого будинку та підсумки благодійного аукціону побачень “Подаруй радість”

21.12.2015 | 09:19

У День святого Миколая студенти географічного факультету відвідали Буський дитячий районний будинок “Добре серце”. Кожен з 24-ох вихованців отримав індивідуальний пакунок від святого Миколая, який містив, такі речі, як засоби гігієни, канцелярські вироби, різноманітні смаколики.

Значний внесок у купівлю подарунків зробив благодійний аукціон побачень “Подаруй радість”. За підтримки студентського самоврядування, організаторами виступили студенти кафедри фізичної географії: Шандра Юрій, Зелінський Володимир та Городечний Тарас.
У рамках благодійного аукціону вдалося виручити 9500грн. Частина з цієї суми зберігається у надійному місці та буде використана під час наступних відвідин дитбудинку.
Організатори щиро вдячні усім учасникам благодійного аукціону, а особливо, викладачам, які його підтримали, серед них: Костів Л.Я., Яворський Б.І., Матвіїв В.П., Рожко І.М., Івах Я.Є.

Подай, Боже, нашим дітям у мирі зростати,
Щастя, злагоди й любові у достатку мати.