Відбувся українсько-польський науковий семінар «Ландшафт – простір: природничі, культурні, економічні аспекти»

14.11.2016 | 11:24

9 листопада 2016 року на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся українсько-польський науковий семінар «Ландшафт – простір: природничі, культурні, економічні аспекти». У його роботі взяли участь науковці Інституту Ландшафтної Архітектури   Люблінського Католицького Університету Івана Павла ІІ та Львівського національного університету. Головною науковою проблематикою цього семінару  стали дослідження особливостей та ступеня збереженості природних компонентів міських ландшафтів, перебіг природних і суспільних процесів у містах на прикладі Львова та Любліна.  Семінар завершився підписанням листа-намірів про співпрацю у науково-освітній галузі між географічним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка та Інститутом Ландшафтної Архітектури Люблінського Католицького Університету Івана Павла ІІ.