Відбувся семінар «Науково-методичний підхід до реалізації компетентнісного потенціалу шкільної географії»

20.04.2018 | 11:03

19 квітні 2018 р. на географічному факультеті відбувся семінар «Науково-методичний підхід до реалізації компетентнісного потенціалу шкільної географії», організований Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. У семінарі взяли участь понад 30 вчителів географії.

Прозвучали доповіді:

Приклади реалізації змістовної лінії екологічна безпека і сталий розвиток у шкільній географії. Доповідач Іванов Євген Анатолійович, доктор географічних наук, завідувач кафедри конструктивної географії і картографії.

Нова лінійка шкільних атласів з географії для основної школи. Доповідач Сосса Ростислав Іванович, доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри картографії НУ «Львівська політехніка».

Стан навколишнього середовища м.Львова і Львівської області як чинник формулювання здоров’я населення. Доповідачка Бухта Ірина Олегівна, аспірант кафедри конструктивної географії і картографії.

Географічні аспекти агробізнесу та сільського господарства в Україні. Доповідач Івах Ярослав Євгенович, кандидат географічних наук, доцент кафедри економічної географії і соціальної географії.

Нові форми просторової організації виробництва, транскордонне співробітництво. Інформаційно-цифрова компетентність. Доповідачка Мамчур Ольга Ігорівна, кандидат географічних наук, доцент кафедри економічної географії і соціальної географії.

ГІС-карта кожному учневі. Доповідачка Савка Галина Степанівна, завідувачка лабораторії геоінформаційних технологій і ландшафтного планування.

Фото Галина Савки.