Відбувся щорічний загальноєвропейський конгрес EGEA

05.10.2015 | 13:20

Протягом 20-25 вересня у м. Сомерен (Нідерланди) відбувся щорічний загальноєвропейський конгрес EGEA, на тему Driving Into The Future, його організаторами були студенти та молоді науковці географічного факультету університету Утрехту. Серед представників львівського осередку були студенти та випускники нашого факультету, а саме: Малець Олег, Сумик Андрій, Тріфан Олена і Мудра Марія. Програма конгресу поєднувала наукову, культурно-розважальну та політичну частини. Серед наукових заходів були: воркшоп сесії, дебати на тему розвитку транспорту в Європі та наукові симпозіуми, культурно-розважальна частина конгресу була представлена рядом екскурсій, вікторинами, а також тематичними вечірками. Найважливішим пунктом програми конгресу була Генеральна Асамблея EGEA, на ній було розглянуто ряд важливих організаційних та політичних питань, два з яких безпосередньо стосувались нашого осередку і України загалом. По-перше, на було розглянуто і затверджено EGEA Харків офіційним осередком і по-друге, було затверджено кандидатуру Марії Мудрої на посаду асистента керівника східного регіону. Щиро вітаємо Марічку та наших харківських друзів. Неможливо, також, оминути увагою голосування про місце проведення наступного щорічного конгресу. Заявки на проведення AC подали осередки Цюриху та Загребу, і у результаті напруженого голосування, з перевагою в один голос, перемогу здобули швейцарці.

Загалом, протягом конгресу представники львівського осередку поглибили свої географічні знання, удосконалили англійську, а також отримали безліч позитивних вражень та знайшли нових друзів.