Відбувся перший інтелектуальний турнір ГЕОКВІЗ

06.12.2017 | 10:15

28 листопада 2017 року на географічному факультеті ЛНУ ім. І.Франка відбувся перший інтелектуальний турнір ГЕОКВІЗ. У турнірі взяли участь 8 студентських команд, які посіли найвищі місця в попередньому турнірі з гри “Що? Де? Коли?” Квіз складався з різноманітних питань географічної та навкологеографічної тематики, представлених у форматі зображень. В ході гри учасники мали змогу проявити свою кмітливість, знання географічних реалій, швидкість реакції та командний дух. У напруженій боротьбі перемогу здобула команда “0,7”. Другою стала команда “Біланюк Марта Володимирівна”, а третіми завершили гру “ПоліКафедрати”. Організаторами турніру були викладач кафедри конструктивної географії і картографії доц. О. Мкртчян, викладач кафедри географії України ас. А. Зубик, голова профбюро студентів географічного факультету В. Загрійчук. Вітаємо переможців турніру та запрошуємо на майбутні інтелектуальні ігри і турніри на географічному факультеті.