Відбулося засідання Географічної комісії Наукового товариства імені Тараса Шевченка

28.03.2016 | 13:33

У п’ятницю 25 березня 2016 року під головуванням Голови Географічної комісії НТШ, професора Львівського університету імені Івана Франка, доктора географічних наук, завідувача кафедри економічної і соціальної географії, професора Олега Шаблія у руслі XXVII Наукової сесії НТШ відбулося засідання Географічної комісії Наукового товариства імені Тараса Шевченка.

На засіданні з доповідями виступили:

Доцент Павло Шубер. Підсоння міста Львова в контексті глобальних кліматичних змін.

Доцент Ярослав Івах, аспірант Мар’яна Сеньків (науковий керівник доцент Володимир Грицевич). Транспортна геологістика з погляду обороноздатності України.

Професор Іван Ровенчак. “Січеслав” або “Половиця” мають декомунізувати сучасну назву “Дніпропетровськ”.