Відбулася ХІ-та Польова літня школа-семінар гірського ландшафтознавства «Дослідження літніх станів ландшафтів»

10.08.2017 | 13:12

З 24 по 29 липня 2017 р. на Чорногірському географічному стаціонарі (смт Ворохта, Івано-Франківська обл.) відбулася ХІ-та Польова літня школа-семінар гірського ландшафтознавства «Дослідження літніх станів ландшафтів», організована кафедрою фізичної географії ЛНУ ім. І.Франка.

У школі-семінарі брали участь географи із Львівського національного університету імені Івана Франка, Інституту географії НАН України, Ужгородського національного університету, Верховинського музею «Гуцульщина», НПП «Гуцульщина» (м. Косів).

В ході проведення «Школи-семінару» відбулись наукові доповіді, їх обговорення і дискусії протягом двох днів.

У період з 27 по 28 липня 2017 р. у рамках проведення Польової літньої школи-семінару гірського ландшафтознавства «Дослідження літніх станів ландшафтів» відбулася науково-пізнавальна екскурсія територією Карпатського НПП по території гірського масиву Синяка.

Під час походу учасники ознайомилися з ярусністю і ландшафтною структурою Горган. За час дводенного маршруту учасники здійснили сходження на г. Синяк (1665 м) та г. Хом’як (1542 м). Ознайомилися з веденням полонинського господарства.

Окрім цього учасники походу ознайомилися з технікою проходження туристичних маршрутів, можливістю куховарства у польових умовах.

Також інша група учасників Польової літньої школи-семінару гірського ландшафтознавства «Дослідження літніх станів ландшафтів» проводили польові дослідження у межах ландшафту Ворохта-Ільцівського низькогір’я. Метою дослідження було виявити докази існування в минулому поздовжньої долини, сучасні фрагменти яких представлені потічками Ардженожа (басейн Прута) і Кривець (басейн Черемоша).

По приході на Чорногірський стаціонар учасники школи-семінару були нагороджені «Сертифікатами».