Студенти географічного факультету взяли участь у XIII Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Молоді науковці – географічній науці”

21.11.2017 | 13:17

16 листопада 2017 року у м. Києві на географічному факультеті Київського національного університету відбулась XIII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених “Молоді науковці – географічній науці”. У ній взяли участь студенти-географи з Львівського національного університету імені Івана Франка. Це студент-магістр першого року навчання кафедри географії України Владислав Моргацький (наук. керівник – проф. Дністрянський М. С.)студентки 4 курсу кафедри економічної та соціальної географії Діана Добросельська (наук. керівник – доц. Івах Я. Є.) і Іра Сипко (наук. керівник – доц. Івах Я. Є.)
Студенти отримали чималий досвід і оцінку своєї наукової роботи. Вони відзначають високий рівень підготовки і проведення конференції.
Наші студенти гідно представили Львівський університет і показали високий рівень наукової роботи. Дякуємо їм за роботу.