Відбулась студентська наукова конференція «Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії в Україні».

18.05.2017 | 13:00

17 травня 2017 року на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась студентська наукова конференція «Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії в Україні».
З вітальним словом до учасників наукового зібрання звернувся декан географічного факультету Володимир Біланюк, який акцентував увагу на вагомих наукових здобутках студентів-географів. Зокрема, декан наголосив, що активність студентів факультету відзначила Науково-технічна рада Університету.
«Будь-які дослідження, прив’язані до території є географічним і різноманіття доповідей, які представлені на конференції підкреслює, що вас цікавить надзвичайно широке коло проблем нашої держави», – зазначив Володимир Біланюк.

Завідувач кафедри економічної і соціальної географії, Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка Олег Шаблій, звертаючись до молоді, наголосив, що учасники конференції – майбутнє української географічної науки.
Також привітали учасників конференції завідувач кафедри геоморфології та палеогеографії Ярослав Кравчук, завідувач кафедри ґрунтознавства та географії ґрунтів Степан Позняк, завідувач кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Семен Кукурудза, завідувач кафедри туризму Марта Мальська і завідувач кафедри конструктивної географії і картографії Євген Іванов.
Загалом учасниками конференції було представлено 26 доповідей на різноманітну тематику, яка пов’язана із різноманітними проблемами сучасної географічної науки.
Переможцями студентської наукової конференції стали:
I місце – Гнатюк Ірина ( кафедра конструктивної географії та картографії )
II місце – Довба Сергій ( Львівська духовна семінарія Святого Духа )
II місце – Моргацький Владислав ( кафедра економічної та соціальної географії )
II місце – Загрійчук Володимир ( кафедра геоморфології та палеогеографії)
III місце – Біланюк Марта ( кафедра економічної та соціальної географії )
III місце – Сеничак Діана ( кафедра фізичної географії )
III місце – Цевух Ярина ( кафедра раціонального використання природних ресурсів і природних ресурсів )
III місце – Войтенко Ольга, Янович Арсеній (кафедра туризму)
III місце – Данильченко Наталія ( кафедра географії України )
III місце – Садула Ольга (кафедра ґрунтознавства та географії ґрунтів)
III місце – Ковалик Святослав, Дубів Василь, Ільків Ірина (Прикарпатський лісогосподарський коледж)