Угода про співпрацю між географічним факультетом і компанією ТОВ “Медіа Холдинг ЛІК”

08.12.2015 | 13:34

4 грудня 2015 року на кафедрі туризму Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась зустріч студентів та викладачів з менеджером компанії ТОВ “Медіа Холдинг ЛІК” Миколою Павленко. За результатами зустрічі підписано угоду про співпрацю між географічним факультетом і цією компанією.
Компанія ТОВ “Медіа Холдинг ЛІК” організатор в Україні для фахівців-початківців у сфері гостинності стажування у готельних, гастрономічних закладах, закладах розваг, на авіалініях Туреччини.
Стажування передбачене для студентів кафедри туризму під час літніх навчальних і виробничих практик, на період канікул. За результатами стажування студенти отримають сертифікат, а також заробітну платню.