Участь у конференції «Актуальні проблеми охорони навколишнього природного середовища українсько-польських прикордонних територій»

25.10.2019 | 19:00

Співробітники кафедри фізичної географії 23-25 жовтня 2019 року взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми охорони навколишнього природного середовища українсько-польських прикордонних територій», яка була організована Представництвом Польської академії наук в Києві,  Західним науковим центром НАН України і МОН України,  Державною установою «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України»  Інститутом екології Карпат НАН України  та Яворівським національним природниим парком. Результати ландшафто-созологічних досліджень на українсько-польському пограниччі на секції «Еколого-природничі засади моніторингу та оцінки стану екосистем й оселищ на прикордонних територіях Польщі та України» представили проф. Мельник А.В. та доц. Шушняк В.М. «Актуальні проблеми ландшафтно-созологічної оцінки природного середовища українсько-польських прикордонних територій» і зав. лабораторії геоінформційних технологій та ландшафтного планування Савка Г.С. «Ландшафтно-созологічний аналіз Равського Розточчя».