Третя зимова школа з екстремального туризму.

12.02.2018 | 15:29

Протягом 2-5 лютого 2018 року учасники студентського наукового  гуртка «Активний туризм» провели польові дослідження в межах масиву Горгани. Апробовано новий пішохідний маршрут на г. Хом’як через г. Гребля. Отримано досвід з: вибору і використання загально-туристичного та спеціального гірського спорядження; долання природних перешкод, пересування глибоким снігом, організації харчування та побуту за від’ємних температур. Досліджено питання лавинної безпеки на схилах гір Хом’як і Синяк. Ідентифіковано житлові споруди в межах високогір’я, які можна використовувати для ночівлі туристичних груп. В польових дослідженнях приймали участь студенти 3 курсу кафедри туризму: Покровська Ю., Кікта А., Ольшанецький І.

Керівники студентського наукового  гуртка «Активний туризм», доценти кафедри туризму: Гамкало М. З., Романів П. В.