Студенти географи відвідали фотовиставку «Якби не війна»

08.09.2017 | 18:07

У палаці Сапєги за сприяння Львівського обласного Товариства охорони пам’яток історії і культури представлена фотовиставка «Якби не війна», присвячена воїнам АТО. Її ініціаторами виступили волонтери Київського госпіталю, Народної самооборони Львівщини та Львівського Лицаря.

Студенти першого курсу географічного факультету відвідали цей захід і ознайомилися з фотоекспозицією. Тут представлені художні фотопортрети героїчно загиблих воїнів зі всіх регіонів України, галерея портретів воїнів, які перебували на лікуванні у Київському госпіталі,  портрети-двійники з цивільними заняттями бійців, зворушливі сімейні фото учасників АТО. Студенти з цікавістю послухали оповідь від львівського волонтера Ірини Яремко про організацію фотопроекту, своїми враженнями про фотовиставку з студентами поділився заслужений професор університету Олег Шаблій.

Відвідати цю патріотично-виховну фотовиставку можна до суботи, 9 вересня 2017 р.