Сходження на Парашку

26.09.2016 | 18:07

24 вересня 2016 р. доценти кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Сенчина Б. В.,  Койнова І.Б. та аспірант кафедри Зюзін Святослав організували навчально-пізнавальну поїздку в НПП «Сколівські Бескиди». Сходження підтримали кращі студенти Грн-12 та Грф-34.

Сходження на найвищу вершину Сколівських Бескидів – гору Парашку (1268 м) відбулося у гарному настрої. Навіть погода сприяла відважним географам. Студенти побачили закономірності формування ландшафтних  комплексів  Скибових Карпат, природні особливості зростання різновікових мішаних деревостанів, унікальні вікові дерева. Викладачі звернули також увагу і на антропогенно зумовлені екологічні проблеми: всихання смерекових культур та  рекреаційну дигресію.

На хребті учасники сходження помилувались осінніми квітами,  поласували ягодами ожини, чорниці та брусниці і, задоволені та щасливі, успішно повернулись до Львова.