Призначення премії Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка для студентів географічного факультету

01.03.2018 | 13:09

Профком студентів ініціював призначення премії Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка для студентів географічного факультету.
Відбір кандидатів відбувався за такими критеріями:
– національно-патріотична позиція;
– громадська активність;
– навчання;
– наукова діяльність.
Профбюро студентів та деканат географічного факультету обрали кандидатуру студента 5 курсу групи ГРОМ-52 Моргацького Владислава.
Владислав відмінник навчання, активний учасник громадського життя факультету, учасник Революції Гідності, автора кількох праць зі суспільної географії, зокрема політичної географії та геополітики України, учасник Всеукраїнських студентських наукових конференцій «Молоді науковці – географічній науці» та «Шевченківська весна» м. Київ та факультетських наукових конференцій.