Презентація книги Шаблія О.І. “У пошуках краси: тривоги і розради”

16.12.2015 | 15:10

10 грудня 2015 року
у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка
відбулася презентація книги “У пошуках краси: тривоги і розради” (Львів, 2015)
заслуженого професора Львівського національного університету імені Івана Франка,
доктора географічних наук, завідувача кафедри економічної і соціальної географії, дійсного члена Наукового Товариства імені Т.Шевченка

ШАБЛІЯ ОЛЕГА ІВАНОВИЧА

Презентацію відкрив і виступив із вступним словом Григорій Чопик – учений секретар Наукової бібліотеки. Він зробив огляд наукової та творчої діяльності професора Олега Шаблія.

На презентації виступив професор Олег Шаблій. Він відзначив, що прийшов час, коли треба підводити підсумки і головне завдання бачить у тому, щоб представити мальовану мистецьку лінію життя. Книга має п’ять розділів. Головні жанрові теми художньої образотворчості: сюжетні картини, кольорові і графічні портрети, плакати, обкладинки книг, проекти гербів та емблем й інше.

В обговоренні виступили:
• Микола Ільницький – член-кореспондент Національної академії наук України, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Львівського національного університету імені Івана Франка, дійсний член Наукового товариства імені Шевченка.
• Мар’ян Лозинський – проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Львівського національного університету імені Івана Франка.
• Василь Глинчак – заслужений журналіст України, відомий львівський культуролог, автор та ведучий науково-просвітницьких телепередач.
• Іван Болеста – доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій.