Посвята студентів кафедри констуктивної географії і картографії – 2017

10.10.2017 | 15:49

7–8 жовтня 2017 р. у с. Коростів Сколівського району Львівської області відбулася посвята студентів кафедри конструктивної географії і картографії. Аналогічне свято відбувається вже четвертий рік поспіль. У рамках посвяти студенти відвідали гідропост на р. Орява, Сколівських спецкар’єр та декілька місцевих баз відпочинку.
Головні випробування випали на долю студентів третього курсу, які пройшли ритуал посвячення у географи-конструктори. Під час конкурсів та змагань, які відбувалися на головному майданчику туристичної бази «Водограй», новобранці кафедри змагалися із досвідченішими колегами. Окремі цікаві конкурси мали й викладачі кафедри. Пройшовши усі випробування учасники отримали посвідчення та пам’ятні призи.
Організатори вдячні усім за активну участь, гарний настрій, допитливість, посмішки та добру атмосферу свята. Ще раз привітаємо студентів кафедри конструктивної географії і картографії! Ви молодці!!!