Посвята студентів 3-го курсу кафедри фізичної географії

11.10.2017 | 19:00

6-8 жовтня 2017 року на базі Шацького біолого-географічного стаціонару відбулася навчально-краєзнавча ландшафтна експедиція “Головний Європейський вододіл”, в рамках якої було проведено посвяту студентів 3-го курсу кафедри фізичної географії.

Куратор ГРФ-31 Людмила Ярославівна Костів провела для студентів пізнавальну ландшафтну екскурсією однією з екологічних стежок Щацького національного природного парку. Організатори та викладачі провели для студентів багато різноманітних конкурсів та почастували смачним борщем.

Загалом компанія 27-ми студентів і випускників географічного факультету та 4-х викладачів провела цікаві, веселі та незабутні три дні на березі озера Пісочне.

Організароти вдячні усім учасникам за активність і небайдужість до проведеного заходу а, також, бажають новоспеченим фізикогеографам успіхів у навчанні та науковій роботі на благо кафедри фізичної географії та географічного факультету.