Польові дослідження в межах Горган

22.05.2018 | 17:58

Протягом 11-13 травня 2018 року учасники студентського наукового  гуртка «Активний туризм» провели польові дослідження в межах масиву Горгани. Апробовано новий пішохідний маршрут через г. Синяк (1666 м над р.м.) до гірськолижного курорту Буковель. Підкорено вершини: Хом’як, Синяк, Малий Горган. Досліджено особливості ведення високогірного полонинського господарства, отримано досвід з вибору і використання загально-туристичного та спеціального спорядження; долання природних перешкод, організації харчування та побуту у гірсько-пішохідному туристичному поході. Встановлено стан маркування існуючих маршрутів. Досліджено інфраструктуру гірськолижного курорту Буковель. Отримані матеріали будуть використані при написанні курсових і дипломних робіт. В польових дослідженнях приймали участь студенти 2, 3 і 4 курсу кафедри туризму: Покровська Ю., Кікта А., Ольшанецький І., Ладановська Ю., Чеславська М., Одаренко А., Часовський В., Ковбель А., Шпак Х., Хромяк О., Павлишин В.

Керівники студентського наукового гуртка «Активний туризм», доценти кафедри туризму: Гамкало М. З., Романів П. В.