Перший паломник кафедри туризму Львівського національного університету імені Ів. Франка

23.09.2015 | 13:12

Керівник кафедри туризму географічного факультету Марта Мальська   19 вересня 2015 р.  приклонила свої коліна перед мощами святого апостола Якова у кафедральному соборі в Сантьяго де Компостела. Святий Яків прийняв першого паломника із кафедри туризму Львівського національного університету імені Ів. Франка і дарував Божу благодать для звершень на Українській Дорозі святого Якова.

В рамках проекту Львівської Дороги святого Якова ця подорож була важливим етапом інтеграції Львівської Дороги в Європейську мережу Дороги святого Якова VIAREGIA.

Мальська Марта дослідила найважливішi туристичнi об’єкти Дороги святого Якова на території Іспанії та Португалії, що в майбутньому може стати основою для створення під егідою лабораторії кафедри туризму «Навчальна туристична агенція»  Інформаційного центру підтримки подорожування Дорогою святого Якова VIAREGIA від Львова до Сантьяго де Компостела.