П’ятий виїзний науковий семінар студентів

03.07.2019 | 12:37

26 червня – 01 липня 2019 р. студенти кафедри економічної і соціальної географії географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка перебували у Байройтському університеті (Німеччина) як учасники німецько-українського виїзного семінару «Україна – Зміни і динаміка: Львів, Одеса, Київ».

Доповіді представили науковий співробітник Байройтського універистету Ніколай Тойфель («Урбаністичний розвиток у пост-соціалістичних містах») та асистент кафедри економічної і соціальної географії  Ірина Ванда («Регіональна динаміка Львова, Києва і Одеси»).

Студенти працювали в українсько-німецьких малих групах над проблематикою політичної трансформації в Україні, міського розвитку у секторному та функціонально-просторовому аспектах, розробляли програми дослідження окремих територій у Львові та Києві.

Екскурсії у Байройті, Бамберзі та Нюрнберзі дали змогу вивчити розвиток центральних частин міст, які належать до спадщини ЮНЕСКО і мають туристично-рекреаційну спеціалізацію.

Наступний етап проекту передбачає вивчення урбаністичного розвитку Львова, Одеси і Києва у вересні 2019 р.