Ознайомча екскурсія Львовом для студентів-першокурсників

14.09.2016 | 16:00

13 вересня 2016 р. доцент  кафедри раціонального використання природних ресурсів та охорони природи географічного факультету Ірина Койнова організувала для студентів ГРН-12 екскурсію містом, адже багато цьогорічних першокурсників приїхали навчатися до Львівського національного університету імені Івана Франка з інших міст України.

Екскурсію для своїх колег проводити одногрупники-львів’яни, які з гордістю розповідали про знакові та цікаві місця найкрасивішого міста України: площу Ринок, Оперний театр, сховану у труби річку Полтву, стару аптеку, де вперше засвітила гасова лампа, Високий замок, головний європейський вододіл тощо. Після завершення першої ознайомчої екскурсії студенти домовились продовжувати пізнавати Львів, його музеї, театри, парки та інші визначні місця.