Особливості організації пішохідного туризму в умовах високогір’я

18.05.2016 | 17:26

З 7 по 8 травня 2016 року відбулися польові дослідження «Особливості організації пішохідного туризму в умовах високогір’я» студентів спеціальності «Туризмознавство» в межах Чорногірського масиву Українських Карпат. Маршрут пролягав від с.Дземброня через вершини Піп-Іван Чорногірський, Бребенескул, Ребра, озеро Несамовите. Завершальна точка на маршруті – Чорногірський географічний стаціонар. Загалом пройдено за два дні 35 км. Протягом даного періоду учасники навчились: організовувати ночівлю і харчування за несприятливих погодних умов на висоті 1980 м. над р.м.; орієнтуватися на маршруті в умовах обмеженої видимості; здійснювати нічні переходи, долати природні перешкоди та інше. Дослідження проводилися згідно програми роботи наукового гуртка «Активний туризм».

Учасники походу, студенти 1 курсу:  Войтенко О., Грудлевський Р., Левчук А., Покровська Ю., Янович А., Якимів Н., Кікта А.; 2 курсу: Ковбель А., Павлишин В., Оразова К.

Керівники гуртка «Активний туризм», доценти кафедри туризму: Гамкало М. З., Романів П. В.