Навчальна практика в готельно-ресторанних закладах Львова

31.07.2019 | 14:43

Вперше на географічному факультеті відбулася навчальна практика студентів у готельно-ресторанних закладах Львова в рамках спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Студенти другого курсу цієї спеціальності провели 6-тижневу практику у відомих готелях та закладах харчування міста Львова. Під час практики вони ознайомилися з основами організації та формами обслуговування у готельно-ресторанному бізнесі.
Практика відбувалась на базі готелів і готельно-ресторанних комплексів «Супутник» і «Нобіліс» та закладів харчування – кафе «Медівня» і «Пивний сад». Група студентів, що проходила практику в кафе-барі та хостелі «Пивний сад» всебічно ознайомилась з діяльністю цього закладу та набула практичні навики з основ ресторанного і готельного бізнесу. Робота студентів високо оцінена адміністрацією готельно-ресторанних закладів. Багато з них отримали запрошення на майбутнє працевлаштування.