Навчальна екскурсія для студентів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна-справа» у готелях міста Львова

29.11.2019 | 11:40

19-20 та 26-27 листопада 2019 року викладачами кафедри туризму Львівського національного університету імені Івана Франка, доц. Пандяком І.Г. та ас. Лемегою Н.М., організовано навчальну екскурсію для студентів 3-го курсу спеціальності «Туризм» з дисципліни «Організація готельного господарства» та студентів 1-го курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» з дисципліни «Основи готельного та ресторанного господарства» у готелях «BANKHOTEL» та «Атлас Делюкс» міста Львова.

Студенти ознайомились з історією закладів, структурою організації, функціонуванням рецепції, ресторанів та лобі-барів, номерним фондом, обслуговуванням відвідувачів іншими підрозділами.
Кафедра туризму щиро дякує за цікаві та змістовно проведені екскурсії, приємне спілкування адміністраторам «BANKHOTEL» панам Олександру та Олегу, адміністраторам готелю «АтласДелюкс», а також п. Аліні та п. Діані.