Науковий семінар «30 років після аварії на Чорнобильській атомній електростанції: екологічні, соціально-економічні наслідки та загрози»

20.04.2016 | 10:39

До річниці аварії на ЧАЕС відбудеться науковий семінар студентського екологічного гуртка географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка на тему:

«30 років після аварії на Чорнобильській атомній електростанції: екологічні, соціально-економічні наслідки та загрози».

25 квітня о 16.00 в 6 аудиторії відбудеться зустріч із ліквідатором аварії полковником запасу Судіцином М.В., а також перегляд документального фільму про Чорнобильську катастрофу.

26 квітня 2016 р. о 15.00 в 6 аудиторії запрошуємо до обговорення таких тем:

– реакції живих організмів на радіоактивне забруднення. Модератор – доцент кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Богдана Сенчина

– стан та перспективи використання зони відчуження. Модератор – доцент кафедри конструктивної географії і картографії Євген Іванов

– «Темний туризм» в зоні відчуження: погляд туриста. Модератор – Ігор Івашків, громадська організація “Експлорер”.

Запрошуються усі активні та небайдужі.