Нашому партнеру Ойцовському національному парку (Польща) – 60 років

04.10.2016 | 09:52

29-30 вересня 2016 р. відбулося святкування 60-річчя Ойцовського національного парку, що розташований поблизу Кракова. Цей найменший за площею національний парк у Польщі відомий своїми природними та історико-культурними атракціями. Географічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка з Ойцовським національним парком пов’язує багаторічна співпраця у науково-освітній роботі. За 18 років співпраці тут пройшли практику близько 350 студентів факультету спеціальностей «Менеджмент туризму» і «Туризмознавство». Спільно з працівниками парку організовано кілька наукових конференцій та опубліковано статті природоохоронної тематики.

На урочистому засіданні з нагоди 60-річччя парку були присутні представники усіх національних парків Польщі, а з боку України – делегація від природного заповідника «Медобори» та віл ЛНУ ім. Івана Франка. Багаторічний керівник практики студентів-туристів Юрій Зінько привітав наших колег з Ойцовавід імені університету і вручив пам’ятний адрес від ректора.