Народна хорова капела “Прометей” – учасник XXII Міжнародного фестивалю східнословянських коляд в м. Тересполь

02.02.2017 | 12:34

Народна хорова капела «Прометей» Львівського національного університету імені Івана Франка 28.01.2017 р. взяла участь у XXII Міжнародному фестивалі східнословянських коляд в м. Тересполь  (Польща). У складі делегації із 23 осіб були присутні 4 учасники з географічного факультету – Андрій Манько (кафедра туризму), Михайло Гамкало (кафедра туризму), Павло Горішній (кафедра геоморфології і палеогеографії) та Павло Теліш (кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи). Організатори міжнародного фестивалю відзначили високий рівень майстерності Народної хорової капели «Прометей» та нагородили офіційною статуеткою та грамотою.