На географічному факультеті проведено XIX-у факультетську студентську наукову конференцію « Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії в Україні».

22.05.2018 | 17:28

16 квітня 2018 року на географічному факультеті проведено XIX-у факультетську студентську наукову конференцію « Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії в Україні».

Програма конференції була надзвичайно насиченою та цікавою. У підсумковому етапі взяло участь 21 студент. Бажаючих студентів прийняти участь у конференції виявилося значно більше, тому на окремих кафедрах факультету, зокрема, на кафедрі економічної та соціальної географії проведено відбірковий етап, за результатами якого визначено переможців і делеговано для участі у підсумковому етапі.

Перед початком роботи наукової конференції з вітальним словом до учасників звернулися заступник декана з навчально-виховної та наукової роботи Є. А. Іванов, завідувачі кафедр професор О. І. Шаблій, професор Р. М. Лозинський, професор Мальська М. П., доцент Рожко І. М.

В їхніх зверненнях акцентовано увагу на останніх досягненнях наукових шкіл географічного факультету, важливості активізації студентської наукової роботи та вагомості їх доробку. На засіданні заслухано 21 доповідь.

Переможцями конференції за результатами голосування в якому брали участь усі учасники стали:

I місце–Моргацький Владислав (кафедра географії України)

II місце – Цевух Ярина (кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи)

II місце – Проданюк Дмитро(Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича)

II місце – Хомин Олена (кафедра географії України)

II місце – Сапса Іван (кафедра геоморфології і палеогеографії)

III місце – Борис Ярослав (кафедра ґрунтознавства і географії грунтів)

III місце – Теслович Мар’яна (кафедра конструктивної географії і картографії )

III місце – Заржицька Анастасія(кафедра туризму)

III місце – Добросельська Діана (кафедра економічної і соціальної географії)

III місце – Облогіна Юлія (кафедра геоморфології і палеогеографії)