На Чорногірському географічному стаціонарі відбулась традиційна «посвята» для студентів 1-го курсу

21.11.2017 | 10:41

З 20 по 22 жовтня 2017 р. на Чорногірському географічному стаціонарі (смт. Ворохта Івано-Франківської області) відбулась традиційна «посвята» для студентів 1-го курсу. У ній взяли участь студенти груп ГрФ-11 і ГрО-11, а також їх старші товариші, що навчаються на 2-му – 6-му курсах. Керували цим дійством доц. Брусак В. П., доц. Яворський Б. І., ас. Зяблікова І. Г., завлаб. Гнатяк І. С., асп. Карабінюк М. М. Стаціонар зустрів студентів доброю, сонячною погодою, що дало можливість у суботу всім бажаючим піднятись на г. Говерла. Вечірні посиденьки, коли студенти молодших і старших курсів змогли ближче познайомитись, закріпили позитивні емоції.

У наступний день розпочалась безпосередньо процедура «посвяти», яка проходила у вигляді конкурсів. Брали участь три команди, дві з яких були укомплектовані студентами відповідних груп першого курсу, в третю збірну команду увійшли студенти старших курсів. Конкурси виявляли вміння географів орієнтуватись у лісі, вміти співпрацювати у команді, були конкурси на кмітливість, спритність, «бодібилдінг», вміння поїдати солодощі, на музичні і театральні здібності. Команда, що складалась із студентів старших курсів із великим відривом перемогла. Команди студентів 1-го курсу поділили порівну почесні 2-ге і 3-тє місця.

Ввечері, біля ватри студенти 1-го курсу урочисто, в присутності старших товаришів, зачитували текст «посвяти», у якій вони обіцяли добре вчитись, поважати «батька-факультет» і «цьоцю-аудиторію», копати шурфи у повний зріст, розпізнавати викладачів зі їх фізіономічними ознаками і т.д., і т.п. Підкріпившись напоєм і кашею, звареними за таємними рецептами (успадкованими ще від середньовічних спудеїв), отримавши відмітку на видному місці, студенти 1-го курсу офіційно отримали статус студентів 1-го курсу, після чого всі відсвятували цю подію із великим тортом.

Підготовка до конкурсу «Снайпери»

«Качки» (не пташки, а силачі) географічного факультету

Конкурс «Командне повзання з бар*єрами»

Естафета «Баба-Яга»