Міжнародний науковий семінар кафедри туризму «Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід»

14.09.2015 | 14:35

25-27 вересня 2015 р. кафедра туризму географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка проведе науковий семінар з міжнародною участю «Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід».

Ця конференція збере науковців та практиків з України, Польщі, Білорусі. Планується розглянути широке коло питань: використання природно-географічних та історико-культурних
ресурсів рекреаційних територій, розвиток інноваційних видів туризму, суспільно-економічні проблеми у туризмі, аспекти підготовки туристичних кадрів, історію світового, європейського, українського туризму.

Окрім наукових виступів та дискусій в рамках конференції планується наукова екскурсія, під час якої буде вивчено стан використання рекреаційно-туристичних ресурсів Карпатського національного природного парку.