Лекція відомого японського професора-соціолога Шінджі Іванаги на географічному факультеті

13.09.2017 | 13:43

На запрошення кафедри економічної і соціальної географії на географічному факультеті перебував професор Шінджі Іванага (Shinji Iwanaga) з Університету Мейджі Гакуїн (Токіо, Японія), який представляє Інститут соціології і соціальних наук цього університету. Професор Шінджі Іванага – всесвітньо відомий соціолог, який викладає лекції в Університеті Сорбони (Париж) і Гамбурзькому університеті.

12 вересня відбулась лекція цього японського професора на тему «Урбанізація японського суспільства після ІІ світової війни» для викладачів і студентів географічного факультету. У лекції було представлено соціально-економічну тематику Японії, пов’язану зі зростанням міських територій і процесами глобалізації й децентралізації. При висвітлення основних питань та післялекційної дискусії обговорювались питання трансферу японського досвіду щодо вирішення соціально-економічних проблем в Україні.

У листопаді 2017 року передбачаються спільні дослідження професора Шінджі Іванаги з викладачами географічного та історичного (кафедра соціології) факультетів. Метод досліджень є вивчення соціально-екологічної ситуації міських і сільських поселень на території заходу України.