Козацькі розваги на географічному

22.09.2017 | 09:43

Для географів завжди основними цінностями були і залишаються дружба, підтримка і взаємодопомога. Ці якості прийшли до нас крізь покоління завдяки звичаям і традиціям, які беруть початок від наших славних предків – козаків. Однією із славних традицій нашого факультету є “Козацькі забави”.
Отож, 4 жовтня 2017 року на географічному факультеті відбудуться “Козацькі забави” – свято сили, духу і розуму. До участі запрошуються студенти, аспіранти, викладачі і випускники факультету. Команда повинна складатись з 8 осіб (4 дівчини і 4 хлопці),команда учасників має складатись тільки з осіб, які навчаються або працюють на факультеті! В іншому випадку команда знімається з змагань. Кожна команда має зробити внесок у розмірі 150 гривень. Всі виручені кошти будуть передані на спорудження пам’ятника Ігорю Костенку.
Заявки надсилати на адреси, або за телефонами:
Vasyl Malets 0679092391
Volodymyr Zahriychuk 0633890482
Андрій Королишин 0637169396
У заявці вказати назву і склад команди, а також капітана.
Детальну інформацію про час проведення дійства, а також конкурси і вимоги до команд очікуйте найближчим часом.
Заявки приймаються до 2 жовтня.
Обов’язково всі команди мають бути у вишиванка!!!! БЕЗ ВИШИВАНОК КОМАНДИ НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ!!