Кафедра туризму взяла участь у звіті управління туризму та курортів Львівської ОДА

15.02.2018 | 10:43

13 лютого 2018 р. на засіданні Львівської обласної державної адміністрації колектив кафедри туризму взяв участь у публічному обговоренні звіту управління туризму та курортів Львівської ОДА про проведену роботу у 2017 році та плани на 2018 рік. Зокрема, завідувач кафедри туризму, професор Мальська Марта Пилипівна підняла актуальне питання доцільності відновлення так званої «екскурсійної поліції», комісії, яка б контролювала діяльність неакредитованих екскурсоводів, видавала дозволи на ведення екскурсійного супроводу.

Звіт про роботу управління представила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Табака Наталія Михайлівна. За словами начальника управліннятуризму та курортів, туристичні досягнення, здобутки, на сьогодні стали реальністю, в тому числі, завдяки співпраці управління з науковим середовищем. Працівники кафедри туризму взяли участь у розбробці та впровадженні стратегічних перспектив розвитку нових туристичних маршрутів, плануванні туристичних дестинацій. Цьогоріч випускники-магістри кафедри туризму географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка підготують свої дослідження в розрізі кожного району Львівської області, плануватимуть розвиток туристичної інфраструктури, сформують туристичний продукт, виокремлять його тенденції для подальшого розвитку.