Друга зимова школа з екстремального туризму

13.02.2017 | 12:35

З 3 по 6 лютого 2017 року відбулася Друга зимова школа з екстремального туризму. Учасниками зимової школи були: доценти кафедри Туризму Михайло Гамкало, Павло Романів, студенти 2 курсу спеціальності «Туризм» Андрій Кікта, Юля Покровська, Ігор Ольшанецький. Протягом даного періоду проведено:

• нічне сходження на хребет Кукул;
  • заняття з орієнтування на місцевості за складних зимових погодних умов;
  • навчання з вибору і використання загально-туристичного та спеціального гірського спорядження; підбору продуктів харчування, одягу, взуття, надання долікарняної допомоги;
  • практичні заняття з організації руху на маршруті, побуту, розподілу обов’язків учасників походу, керівництва туристичною групою;
  • дослідження можливостей організації спортивно-пішохідного туризму в зимових умовах в межах високогірних масивів Карпат.

Окрему увагу зосереджено на аналізі клімато-метеорологічних умов, кількісно-якісних характеристик снігового покриву, побудові снігових укриттів: іглу, печер, вітрозахисних стінок та ін.