Доцент кафедри туризму стала координатором Координаційного центру міжнародного діалогу України-ЄС

04.04.2018 | 09:53

30 березня 2018 р. доцент кафедри туризму, к.г.н., Бордун О.Ю. стала координатором Координаційного центру міжнародного діалогу України-ЄС. Центр створено при факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, керівником став Надзвичайний і Повноважний Посол України, декан факультету міжнародних відносин, доктор економічних наук, професор Мальський Маркіян Зіновійович. Центр створено з метою сприяння розвитку потенціалу України в напрямку активізації міжнародної співпраці шляхом налагодження багатостороннього співробітництва з міжнародними науковими, дослідницькими, аналітичними інституціями та організаціями, а також вищими навчальними закладами країн-членів Європейського Союзу, залучення можливостей європейських інституцій для організації підтримки розвитку процесу міжнародного співробітництва України з Європейським Союзом.

На презентації Центру  в рамках круглого столу«Україна-ЄС: примарне членство чи реальна перспектива?»були присутні викладачі та студенти факультету міжнародних відносин, т.в.о директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Тарас Олійничок, керівник представництва Міністерства закордонних справ України В’ячеслав Войнаровський, консул Генерального консульства Республіки Польща у Львові Кшиштоф Яховіч.Координаторами центру стали викладачі та адміністрація Львівського національного університету імені Івана Франка, зокрема, факультету міжнародних відносин. Продовжуючи роботу в рамках круглого столу, його учасники обговорювали питання щодо проблематичних аспектів і перспектив європейської інтеграції України, а також напрямів роботи Центру.