До уваги студентів 2-5 курсів!

07.12.2017 | 10:22

Кафедра туризму разом із міжнародними туристичними операторами запрошує студентів на виробничі та навчальні практики до найбільш туристично-розвинутих країн Європи.

Загальні вимоги до претендентів:

• Вік від 18 років;
  • Володіння українською та російською мовами;
  • Володіння англійською мовою (базовий рівень), також володіння іншими іноземними мовами (польською та ін.) вітається;
  • Наявність водійського посвідчення міжнародного зразка (вітається);
  • Комунікабельність, неконфліктність, активність, впевненість, відкритість;
  • Вміння працювати у команді.

Туристичний оператор «Calypso Tour UA» запрошує студентів віком від 18 р. на стажування до Республіки Туреччини. Контактна особа – п. Еркан Чавуш, тел.: 0932769401.

Туристичний оператор «Ideas & JourneyTravel» («Ідеї та Подорожі»)в особі директора Бербеничук Яни запрошує студентів та викладачів кафедри на виробничу практику та стажування у Республіці Болгарії. Період стажування – червень-серпень 2018 р. За деталями звертатись за контактними телефонами: 0975141366, 0508086258 (Яна Сергіївна).

Міжнародний туристичний оператор «Mouzenidis Travel» в особі директора львівської філії Брилліантової Альбіни запрошує студентів на стажування та виробничу практику до Греції. Період стажування – квітень-вересень 2018 р. Попередню заявку на співбесіду можна заповнити на сайті компанії www.mzt.ua .За деталями звертатись за контактними телефонами: 0677227518, (032)2457777 (п. Альбіна).

Важливо!

Запис студентів на міжнародні стажування веде заступник декана з навчально-методичної роботи, доц. Монастирський Володимир Романович. Кількість осіб на стажування є обмеженою!