Благодійний захід від працівників кафедри туризму для Верхньо-Синьовидненської школи-інтернату «Надія»

03.04.2018 | 10:05

26 березня 2018 року викладачі кафедри туризму Львівського національного університету імені Івана Франка Софія Білоус й Ірина Пурська завітали до дітей-сиріт з КЗ ЛОР Верхньо-Синьовидненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів «Надія» Сколівського району Львівської області з подарунками та вітаннями з нагоди Великодня. Викладачами були організовані ігри, розваги, перегляд мультфільму, а завдяки танцювальній студії «Шоколад» був проведений святковий концерт. Кожна дитина школи-інтернату отримала чудові враження, емоції та подарунки. Кафедра туризму дякує усім, хто долучився до такої доброї справи і бажаємо всім Вам, щоб добро, любов та надія не покидали Ваші серця!