“Активний туризм” 2019 – похід полонинами Кукула та Костричі

20.11.2019 | 16:05

Протягом 15-17 листопада 2019 року учасники студентського наукового  гуртка “Активний туризм” провели польові дослідження в межах гірських хребтів Кукул та Кострича.  Досліджено стан маркування туристичних маршрутів, а також антропогенні зміни ландшафтів за маршрутом Кривопільський перевал  г. Кострича – Завоєля – г. Кукул. Ідентифіковано житлові споруди в межах високогір’я, які можна використовувати для ночівлі туристичних груп. Здобуто досвід з долання водних перешкод, орієнтування на місцевості, організації харчування і побуту та ін. Отримані дані будуть використані при написанні курсових і магістерських робіт.

В польових дослідженнях приймали участь студенти кафедри туризму: Покровська Ю., Кікта А., Ольшанецький І., Шпак Х., Хром’як О., Одаренко А., Часовський В., Стеців Ю., Парійчук С., Дрьомова З., Заремба К., Кречківський Н., Потюк А., Сидорак О., Копач В.

Керівники гуртка, доценти: Гамкало М. З., Романів П. В.