Новини

Навчальна практика студентів географічного факультету у Польщі

05.07.2019 | 11:52

У студентів-туристів розпочалася практика в Польщі. З початку липня у студентів першого
курсу географічного факультету напряму “Туризм” розпочалася навчальна практика в Польщі (Малопольське воєводство). Студенти вже відвідали відомі туристичні місця регіону –  історико-архітектурні комплекси Кракова, гірське озеро “Морське око” в Татрах, Бабягурський і Ойцовський національні парки. Вони також ознайомилися з особливостями туристичної освіти вузів-партнерів – Ягелонського університету та Вищої школи туризму та екології в Сухій Бескидській, що визнані в поточному році найкращими закладами Польщі, що забезпечують відповідно академічну і практичну підготовку фахівців туризму. У програмі практики також...

Читати »

П’ятий виїзний науковий семінар студентів

03.07.2019 | 12:37

 
26 червня – 01 липня 2019 р. студенти кафедри економічної і соціальної географії географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка перебували у Байройтському університеті (Німеччина) як учасники німецько-українського виїзного семінару «Україна – Зміни і динаміка: Львів, Одеса, Київ».
Доповіді представили науковий співробітник Байройтського універистету Ніколай Тойфель («Урбаністичний розвиток у пост-соціалістичних містах») та асистент кафедри економічної і соціальної географії  Ірина Ванда («Регіональна динаміка Львова, Києва і Одеси»).
Студенти працювали в українсько-німецьких малих групах над проблематикою політичної трансформації в Україні, міського розвитку у секторному та функціонально-просторовому аспектах, розробляли...

Читати »

Наукова екскурсія З’їзду Польського геологічного товариства на Щирецький гіпсовий кар’єр

02.07.2019 | 11:43

26–29 червня 2019 р. відбувся LXXXVII З’їзд Польського геологічного товариства “Досягнення сучасної геології в колисці нафтовидобутку в Карпатах”. Головним організатором наукового форуму виступив Польський геологічний інститут – Державний дослідницький інститут. Оргкомітет очолив відомий польський геолог – проф. Тадеуш Перит.
Під час з’їзду розглянуто актуальні питання, пов’язані з геологією Карпат, особливо з деталями пошуків, розвідки і видобутку вуглеводнів. Водночас висвітлено аспекти розвитку рельєфу Карпат і Передкарпаття, розповсюдження родовищ корисних копалин, а також геозагроз та гідрогеології.
Традиційно, окрім пленарного і секційних засідань, проведено декілька тематичних наукових екскурсій...

Читати »

Відбувся економіко-географічний розділ комплексної навчальної фізико-економіко-географічної практики студентів 2-го курсу.

02.07.2019 | 10:23

У Львові відбувся економіко-географічний розділ комплексної навчальної фізико-економіко-географічної практики студентів 2-го курсу. Студенти досліджували Галицький та Франківський райони міста. Керували практикою викладачі кафедри економічної і соціальної географії доц. Грицевич В.С., ас. Котик Л.І., доц. Мамчур О.І.

Читати »

Зустріч з деканом географічного факультету, щодо прийому заяв і документів для здобуття освітнього ступеня «МАГІСТР»

01.07.2019 | 10:52

Зустріч з деканом географічного факультету, щодо прийому заяв і документів для здобуття
освітнього ступеня «МАГІСТР»
відбудеться  11 липня 2019 року
в аудиторії  № 6
 

·    спеціальності: «Географія», «Екологія», «Туризм»
– 1100

 
 
При собі обов’язково  мати 3 фотокартки (розміром 3х4),  
ксерокопію 1, 2, 11 сторінок паспорта та
ксерокопію ідентифікаційного коду.
 
Деканат
 

Читати »