Новини

Відбулася міжзональна загальногеографічна практика для заочників

24.05.2019 | 16:26

В рамках навчальної ознайомчої міжзональної загальногеографічної практики для студентів першого курсу заочної форми навчання (керівники доц. Грицевич В.С., доц. Шубер П.М.) відбулася поїздка в м. Трускавець з метою комплексного польового вивчення природно- та суспільно-географічного середовища міста та його околиць, транспортної інфраструктури, природно-географічних передумов та суспільно-географічних особливостей розвитку курортного міста.

Читати »

ХХ Всеукраїнська студентська наукова конференція відбулася!

17.05.2019 | 16:56

15 – 17 травня 2019 року на географічному факультеті відбулася ХХ ювілейна Всеукраїнська студентська наукова конференція «Реалії, проблеми та перспективи географії в Україні». У роботі конференції брали участь представники різних ЗВО: Львівського національного університету імені Івана Франка, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
З вітальним словом виступили проректор із наукової роботи університету Роман Гладишевський, декан географічного факультету Володимир Біланюк та завідувачі кафедр. На пленарному засіданні свої доповіді представили декан...

Читати »

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !!!

16.05.2019 | 17:39

 
21 травня (вівторок) 2019 р. у рамках
всеукраїнського фестивалю науки в Львівському
національному унверситеті імені Івана Франка
відбудеться круглий стіл на тему:
“Будівництво малих гідроелектростанцій в
Українських Карпатах: екологічні загрози і виклики”.
Обговоримо актуальну проблему еколого-економічної
ефективності масового будівництва малих ГЕС.
Заплановані виступи: зав. кафедрою раціонального
використання природних ресурсів і охорони природи
доц. Рожко І.М., зав. кафедрою конструктивної
географії і картографії д.г.н. Іванов Є.А., доцент
кафедри конструктивної географії і картографії
Пилипович О.В., старший науковий співробітник
Інституту екології Карпат НАН України...

Читати »

Пам’ятник наплічнику- у Книзі рекордів Украіни

16.05.2019 | 15:36

У Всесвітній день вишиванки відбулося ще одне свято для студентської спільноти – пам’ятник наплічнику у подвір’ї географічного факультету (вул. Дорошенка, 41)  внесений до Книги рекордів України!
16 травня 2019 року відбулася урочиста реєстрація та занесення пам’ятника наплічнику до Національного реєстру рекордів України у номінації «Перший пам’ятник наплічнику». Представник Книги рекордів України Павло Горішевський вручив сертифікати, що засвідчують рекорд, деканові географічного факультету Володимиру Біланюку та представникові компанії «Терра Інкогніта» Тарасові Рикмасу. (ПРЕС-ЦЕНТР Львівського національного університету імені Івана Франка)

Світлини Наталії Касянюк

Читати »