Новини

Вступ до магістратури

22.06.2017 | 11:48

Для здобуття ступеня магістра приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста). Особа може вступити до Університету для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) згідно із Додатком 4 Правил прийому, за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань.
Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за державним або регіональним замовленням, можуть здобувати ступінь магістра лише за кошти фізичних та юридичних осіб.
Для конкурсного відбору для здобуття ступеня магістра зараховуються:

результати вступного іспиту з...

Читати »

Накази та графіки проходження практик на літо 2017 р.

20.06.2017 | 14:47

З цього тижня на географічному факультеті розпочинаються практики студентів 1 та 2 курсу.
Прохання до студентів ознайомитись з наказами та графіками проходження практик.
НАКАЗ на скерування на практику студентів 1 курсу 2016-17 н.р.
НАКАЗ на скерування на практику студентів 2 курсу 2016-17 н.р.
НАКАЗ на скерування на практику студентів 3 курсу 2016-17 н.р.
НАКАЗ на скерування на практику студентів 5 курсу (магістри) 2016-17 н.р.
 
ГРАФІК проведення практик для студентів 1 та 2 курсу 2016-2017 н.р. за спеціальністю “Географія”
ГРАФІК проведення практик для студентів 1 та 2 курсу...

Читати »

Візит делегації Версальського університету (Франція)

16.06.2017 | 11:23

14 червня 2017 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідали представники Версальського університету (Франція) Ян Борн – віце президент з міжнародних питань та Фредерік Лерічі – професор географії. Цей візит був запланований під час Дня туристичної освіти в Парижі (вересень 2016 р.) за участі представника географічного факультету старшого викладача кафедри туризму Юрія Зінька.
У програмі перебування французьких колег відбулась зустріч з проректором з міжнародного співробітництва Марією Зубрицькою та організовано круглий стіл на географічному факультеті з питань туристично-готельної та географічної освіти...

Читати »

Студенти Львівського університету організували Другий Всеураїнський конгрес студентів-географів

07.06.2017 | 15:43

З 28 квітня по 3 травня на географічному факультеті відбулася грандіозна подія. Студенти Львівського університету організували Другий Всеураїнський конгрес студентів-географів. Місце проведення залишилося незмінним – це географічний факультет та Чорногірський географічний стаціонар в смт. Ворохта. Тема конгресу: Багатство карпат. Зберегти чи втратити!? Формат конгресу також залишився незмінним.
Метою проведення такого заходу є налагодити діалог та співпрацю між студентами-географами українських ВНЗ, здійснити дослідження, у рамках воркшопів, важливих проблем Карпат, пов’язаних з діяльністю людини (вирубування лісів, руйнування туристичних стежок, «чорний» і «сірий» бізнес).
Робота...

Читати »

Студенти-географи провели акцію з посадження саджанців ялини європейської

07.06.2017 | 15:10

У рамках Другого Всеукраїнського конгресу студентів-географів, який відбувався з 28 квітня по 3 травня на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка та на Чорногірському географічному стаціонарі у смт. Ворохта, спільно з Говерлянським відділенням Карпатського НПП проведено акцію з посадження саджанців ялини європейської. Кожен учасник посадив своє дерево в урочищі Бабина Яма. Таким чином, окрім наукового внеску у вирішення актуальних проблем Карпатського НПП, під час проведення конгресу зроблено маленький крок до відновлення та збереження основного багатства Карпат.
Організатори та учасники...

Читати »