Новини

Навчально-пізнавальна поїздка студентів-географів

25.04.2018 | 10:58

21-22 квітня 2018 року відбулась чергова навчально-пізнавальна поїздка студентів- географів за маршрутом Львів – Кам’янець-Подільський – Бакота – Китайгород. Поїздка організована доц. Брусаком В.П., доц. Койновою І.Б., зав.лабораторії «Екологічного моніторингу» Зюзіном С.Ю. та активістами екогуртка географічного факультету. До поїздки долучались студенти різних курсів географічного факультету.
Окрема подяка колезі з Кам’янець-Подільського національного університету викладачу Касіянику І.П. за проведену цікаву фахову екскурсію унікальним геологічним відслоненням у Китайгороді та Бакотській затоці Дністровського водосховища.
Подібні поїздки сприяють унаочненню та кращому засвоєнню теоретичних знань, здобутих студентами в...

Читати »

Проведено церемонію нагородження футзальних команд сезону 2017/2018

23.04.2018 | 09:48

Асоціація футзалу Львівщини 20 квітня 2018 року провела церемонію нагородження футзальних команд сезону 2017/2018. Наша команда “Географ – ЛНУ” здобула Кубок та срібні нагороди за друге місце в Другій Лізі Львова! Дякуємо всім хто був разом з нами!!!

Читати »

Відкрита лекція Елбакідзе Маріне (Swedish University of Agricultural Sciences)

20.04.2018 | 14:32

У вівторок, 17 квітня 2018 р. на географічному факультеті
відбулася відкрита лекція Маріне Елбакідзе (Swedish University of
Agricultural Sciences) на тему: «IPBES як взаємодія науковців і політиків: як формується глобальна політика з охорони біорізноманіття» (власний досвід).

Читати »

Відбувся семінар «Науково-методичний підхід до реалізації компетентнісного потенціалу шкільної географії»

20.04.2018 | 11:03

19 квітні 2018 р. на географічному факультеті відбувся семінар «Науково-методичний підхід до реалізації компетентнісного потенціалу шкільної географії», організований Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. У семінарі взяли участь понад 30 вчителів географії.
Прозвучали доповіді:
Приклади реалізації змістовної лінії екологічна безпека і сталий розвиток у шкільній географії. Доповідач Іванов Євген Анатолійович, доктор географічних наук, завідувач кафедри конструктивної географії і картографії.
Нова лінійка шкільних атласів з географії для основної школи. Доповідач Сосса Ростислав Іванович, доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри картографії НУ «Львівська політехніка».
Стан навколишнього...

Читати »