Новини

Українсько-польський семінар з розвитку географічної науки і освіти

04.06.2018 | 10:41

1 червня 2018 року на географічному факультеті відбувся міжнародний семінар на тему: «Географічні товариства в Польщі і в Україні та їх роль у розвитку географічної науки і освіти» за участю багаточисельної делегації польських географів, що представляли Люблінське відділення Польського Географічного Товариства. Колеги з Польщі прибули до нашого університету в рамках святкування 100-річчя Польського Географічного Товариства та відзначення Року Географії у Польщі.
На семінарі було розглянуто питання, пов’язані зі здобутками Львівської школи географії, яка пов’язана з видатними постатями польської і української географії...

Читати »

ПОНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА НА ДОТИК!!

01.06.2018 | 14:23

У середу 23 травня 2018 р. студенти-природоохоронці Львівського університету завітали на Старосамбірщину. У рамках навчального курсу “Поновлювані джерела енергії” (викладач доц. Теліш П.С.) студенти четвертого курсу географічного факультету відвідали Старосамбірську вітрову (ВЕС) та Самбірську сонячну (СЕС) електростанції.
Серед нетрадиційних видів енергетики в умовах Передкарпаття і Українських Карпат найкращі перспективи для розвитку мають сонячна і вітрова. Останніми роками вони досить динамічно розвиваються на території України. Значним поштовхом для їхнього розвитку стало запровадження у 2009 році “Зеленого тарифу”.
Старосамбірська ВЕС розташована поблизу м. Старий Самбір на двох...

Читати »