Міжнародна науково-практична конференція “Регіон-2018: стратегія оптимального розвитку” (8-10 листопада 2018 р.),

Кафедра соціально-економічної географії і регіонознавства факультету геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна запрошує Вас і Ваших колег взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Регіон-2018: стратегія оптимального розвитку” (8-10 листопада 2018 р.), а також опублікувати Ваші статті у фаховому журналі “Часопис соціально-економічної географії“, що входить до наукометричних баз Index CopernicusUlrichs PeriodicalsDirectoryGoogle ScholarInfoBase IndexEurasian Scientific Journal IndexScientific Indexing ServicesCite FactorResearch BibleOAJIERIH PLUSDOAJ, знаходиться в процесі обробки у Web of Science. З вимогами до оформлення матеріалів можна ознайомитися за посиланням: http://hgj.univer.kharkov.ua/index.php/uk/pravila-oformlennya-ta-podannya-statejСтатті приймаються виключно англійською мовою.

Кінцевий термін подачі матеріалів конференції та статей у журнал – 1 жовтня 2018 р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Для отримання більш детальної інформації пишіть на електронні адреси нижче:

conference.region@gmail.com – з приводу участі у конференції;

chseg@karazin.ua – з приводу статей у журнал;

ludmila.nemets@karazin.uasoc-econom-region@karazin.ua, – з приводу співробітництва.