Кафедра соціальної і економічної географії

1. Навчальна програма “Проблеми географія науки і освіти в Україні і світі”  для магістрів  за галуззю знань – 1.2.03 Освіта, спеціальністю 014 Середня освіта (географія).
  2. “Географія науки і освіти”. Робоча програма навчальної дисципліни для студентів  за напрямом підготовки 6.040104 Географія, спеціальністю 8.070502 Економічна і соціальна географія .
  3. Програма вибіркової навчальної дисципліни “Актуальні проблеми суспільної географії” за освітньо-професійною програмою підготовки магістра галузі знань 01 Освіта.
  4. Програма навчальної дисципліни “Глобальні проблеми людства” за освітньо-професійною програмою підготовки магістра галузі знань 01 Освіта.
  5. Програма навчальної дисципліни “Глобальні проблеми людства” за освітньо-професійною програмою підготовки магістра галузі знань 10 Природничі науки.
  6. Програма навчальної дисципліни “Теорія і методологія географічної науки (наукові аспекти) ” за освітньо-професійною програмою підготовки магістра галузі знань 10 Природничі науки
  7. Програма навчальної дисципліни “Географія комунікацій і геологістика” за освітньо-професійною програмою підготовки магістра галузі знань 10 Природничі науки  спеціальності  103 Науки про Землю (Географія)
  8. Програма навчальної дисципліни “Магістерський семінар” за освітньо-професійною програмою підготовки магістра галузі знань 10 Природничі науки
  9. Програма навчальної дисципліни “Політика регіонального розвитку” за освітньо-професійною програмою підготовки магістра галузі знань 10 Природничі науки