Веклин Олег Романович

Посада: аспірант кафедри економічної і соціальної географії

Телефон (робочий): (032) 239-45-73

Наукові інтереси

Економічна безпека регіону, політична географія та геополітика

Публікації

Веклин О. Енергетична безпека України / О. Веклин. Матеріали всеукраїнської конференції «Україна і світ: суспільно-географічні виміри: збірник праць всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених, аспірантів і студентів, присвяченої 200-літтю від народження Тараса Шевченка, 26-28 лютого 2014 р., Львів, Україна» / Львівський національний університет імені Івана Франка – Львів: Простір М, 2014. – С. 418-424.

Веклин О. Зовнішньоторговельна безпека України / О. Веклин. Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії в Україні: матеріали XV-ої студентської наукової конференції, 15 травня 2014 р., Львів / Львівський національний університет імені Івана Франка – Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2014. –С. 35-41.

Біографія

Народився 19 жовтня 1992 року в селі Завишень Сокальського району Львівської області. У 2009 році закінчив Жвирківську ЗОШ І-ІІІ ст. і вступив на стаціонарну форму навчання до Львівського національного університету імені Івана Франка, на географічний факультет.

Під час навчання брав участь у кафедральних, факультетських («Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії в Україні», 2013 р.) та загальноукраїнських («Актуальні проблеми географічної науки і освіти в Україні» 2014 р.) конференціях.

У 2014 році отримав диплом з відзнакою і здобув кваліфікацію «Магістр географії. Викладач. Економіко-географ» за спеціальністю «Економічна і соціальна географія».

З 2014 року – аспірант кафедри економічної та соціальної географії у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Тема кандидатської дисертації –  «Природно-ресурсний потенціал Львівської області: суспільно-географічні аспекти в умовах євроінтеграції». Науковий керівник – проф. Шаблій О.І.