Гудзеляк Ірина Іванівна

Посада: завідувач кафедри економічної і соціальної географії імені професора Олега Шаблія

Науковий ступінь: кандидат географічних наук

Вчене звання: доцент

Телефон (робочий): (032) 239-45-47

Електронна пошта: iryna.hudzelyak@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль ORCID: orcid.org

Профіль у Academia.edu: independent.academia.edu

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

  • Географія населення;
  • геоурбаністика;
  • політична географія;
  • країнознавство;
  • регіональний розвиток.

Курси

Публікації

Монографії і посібники

 

Статті та матеріали конференцій

Біографія

Народилася 22 липня 1970 р. у м. Львові. У 1987 р. з медаллю закінчила СШ No88. Навчалася на географічному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка, який закінчила з відзнакою 1992 р. Протягом 1992‒1995 рр. навчалася в аспірантурі. З 1995 р. працювала асистентом, а з 2000 р. – доцентом кафедри економічної і соціальної географії. У 1997 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Прикордонні соціально­економічні зв’язки України з Польщею (географічний аналіз на матеріалах Львівської області)», науковий керівник – професор Шаблій О.І. У 2001 р. присвоєно вчене звання доцента.

Проекти

  • 2023 р. спільний дослідницький проєкт Географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка (Україна) і Географічного інституту Тюбінгенського університету Еберхарда Карла (Німеччина) на тему “Воєнні біженці в Україні — виклики для громад і суспільства” як частина програми співпраці “Підтримка демократії в Україні”, Німецька Академічна Програма Обмінів (DAAD). Координатор проєкту – Prof. Dr. Sebastian Kinder (Географічний інститут, Тюбінгенський університет Еберхарда Карла, Німеччина).
  • 2023-2025 рр. «Суспільно-географічні проблеми розвитку Західного регіону України у поствоєнний період». Державний реєстраційний номер 0123U102141, дата реєстрації: 05.04.2023 р.; науковий проект ЛНУ ім. І. Франка; науковий керівник теми – проф. Іван Ровенчак.
  • Участь у міжнародному проєкті «Twinning for Identity, Sovereignty and Resilience» (кафедра інжинірингу Університету Бірмінгема (Велика Британія) та ЛНУ імені Івана Франка). Воркшоп у рамках проєкту «Транскордонна стійкість критичної транспортної інфраструктури в Україні та її вплив на економіку та суспільство» («Cross-borderresilience ofcritical transport infrastructure in Ukraine and impact onthe economy and society») (28 липня 2023 р., м. Варшава, Польща).
  • Закордонне стажування в Інституті географії Університету ім. Карла Ебергарда (м. Тюбінґен, Німеччина) з 1 червня 2022 року по 1 липня 2022 року під керівництвом доктора наук, професора Себастьяна Кіндера в рамках програми Німецької служби академічних обмінів (DAAD) «East-West Dialogue 2021». Загальний обсяг – 6 кредитів ECTS (180 годин).
  • Участь в українсько-німецькому воркшопі в рамках програми Німецької служби академічних обмінів (DAAD) «East-West Dialogue 2021» (Інститут географії Університету ім. Карла Ебергарда, м. Тюбінґен, Німеччина, 18 липня 2022 року).
  • Участь в роботі експертної групи з визначення регіональних полюсів зростання в Україні (спільно з Програмою «The Support to Ukraine’s Reforms for Governance Project» та Міністерством розвитку громад і територій України), листопад – грудень 2021 р.
  • Стажування шляхом у часті у проєкті Львівського національного університету імені Івана Франка, курс “Вдосконалення викладацької майстерності”, 2020-2021 роки. Загальний обсяг – 6 кредитів ECTS (180 годин).
  • Міжнародний проєкт “Децентралізація управління професійним навчанням в Україні” за участю Міністерства праці і соціальної політики України та канадських партнерів – Асоціації місцевих коледжів Канади і Саскачеванського інституту прикладних наук і технологій.
    Фінансова підтримка: Канадське агенство міжнародного розвитку. Авторка базового дослідження по проєкту, 2005 р.

Нагороди

Сертифікати

Методичні матеріали

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!