Дяків Софія Михайлівна

Посада: інженер 2 категорії Навчально-виробнича лабораторія “Навчальна туристична агенція”, асистент кафедри туризму

Телефон (робочий): (032) 239-46-03

Електронна пошта: Sofiia.Diakiv@lnu.edu.ua

Наукові інтереси

  • Анімація в туризмі
  • Культурний туризм
  • Країнознавство
  • Маркетинг в туризмі
  • Туристичне іміджування територій

Публікації

Дяків С.М. Зарубіжний досвід туристичного іміджування територій / С. Дяків // Географія і туризм: національний та міжнародний досвід / Матеріали VIІ міжнародної наукової конференції. – Львів: Видавничий центр ЛНУ ім..Івана Франка, 2013. – С. 167 – 172.

Дяків С.М. Іміджмейкінг регіону:: методологічні принципи створеннч туристичного іміджу територій / С. Дяків // Географія і туризм: національний та міжнародний досвід / Матеріали VIІІ наукової наукової конференції з міжнародною участю. – Львів: Видавничий центр ЛНУ ім..Івана Франка, 2013. – С. 167 – 172.

Дяків С.М. Розвиток культурно-пізнавального туризму в Кременецькому районі Тернопільської області / С. Дяків // Географія і туризм: національний та міжнародний досвід / Матеріали VI міжнародної наукової конференції. – Львів: Видавничий центр ЛНУ ім..Івана Франка, 2012. – С. 131 – 136.

Дяків С.М. Туристичний потенціал Кременецького району Тернопільської області / С. Дяків // Реалії, проблеми та перспективи географії в Україні / Матеріали студентської наукової конференції (Львів, 19 квітня 2012 р.). – Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2012. – С. 86 – 93.

Дяків С.М. Характеристика історико-культурних туристичних ресурсів Кременецькокго району Тернопільської області / С. Дяків // Вісник Львівського університету. Серія географічна. –   Ч. 1. – Вип. 43. – С.32 – 37.

 

Біографія

  • Народилась 1 травня. Навчалась в Трускавецькій СЗШ №3. В 2008 році  вступила до Львівського національного університету імені Івана Франка на географічний факультет, кафедру туризму, спеціальність ,,Туризмознавство”. У 2011 році була нагороджена грамотою за відмінне навчання, успіхи у науковій роботі та активну участь у громадському житті Університету. Була доповідачем VI та VIІ міжнародної наукової конференції «Географія і туризм: національний та міжнародний досвід». У 2013 році закінчила географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, диплом з відзнакою. Здобула кваліфікацію магістр з туризмознавства, туризмознавець, екскурсознавець.  З 2013 – на посаді інженера ІІ категорії лабораторії «Навчальна туристична агенція» кафедри туризму, асистента за сумісництвом цієї ж кафедри. З 2013 – здобувач наукового ступеня.  Тематика дослідження – Формування іміджу Карпатського регіону як туристичної дестинації.

Проекти

У 2011 пройшла навчання у проекті «Крок до професії» ТК «Трайдент».

У 2012 була волонтером UEFA EURO 2012 при організації футбольного чемпіонату, що проходив в Польщі та Україні.

У 2012 була співорганізатором благодійної акції «Серце до серця» у Львівській області.

У 2013 р. брала участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Туризм» при Київському національному торговельно-економічному університеті, де була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Нагороди

  • Грамота ЛНУ ім. І.Франка за відмінне навчання, успіхи у науковій роботі та активну участь у громадському житті Університету (жовтень 2011 р.).
  • Диплом від фонду «Серце до серця» – Золоте серце України 2012.
  • Диплом ІІ ступеня Київського національного торговельно-економічного університету за участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Туризм» (березень 2013 р.).
  • Диплом ІІ ступеня Міністерства освіти і науки України, як переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (березень 2013 р.).

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!