Біланюк Ольга Петрівна

Посада: асистент кафедри туризму

Телефон (робочий): (032) 239-46-03

Електронна пошта: Olha.Bilanyuk@lnu.edu.ua

Наукові інтереси

міжнародний туризм в сфері польсько-українських відносин, розвиток ділового туризму в Україні, сучасний стан та перспективи розвитку виїзного, в’їзного та внутрішнього туризму.

Курси

Публікації

Вибрані публікації:

 

Біланюк О. П. Особливості та тенденції розвитку міжнародного туризму в умовах сучасного ринку туристичних послуг / О. П. Біланюк // Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід. Матеріали ХІ наук. конф. з міжнар. участю (Львів–Ворохта, 15–17 вересня 2017 р.). – Львів, 2017. – С. 17–22.

Біланюк О. П. Сучасний стан та перспективи розвитку міського культурного туризму (на прикладі міст Замосці, Любліна, Пшеворська, Івано-Франківська, Коломиї та Львова) / О. П. Біланюк // Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід – Львів: Видавництво ЛНУ ім. Івана Франка, 2014.– С. 39-42.

Біланюк О.П., Порівняльна характеристика розвитку міського туризму м. Львова та кращі практики за 2012 – 2013 рр. / О. П. Біланюк // Актуальні проблеми, сучасний стан та перспективи розвитку індустрії туризму в Україні та Польщі – Житомир: Видавництво ЖФ КІБІТ, 2014.– С. 10-14.

Біланюк О. П. Перспективи розвитку сфери туризму в українсько- польському транскордонному регіоні / О. П. Біланюк // Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід – Львів: Видавництво ЛНУ ім. Івана Франка, 2013.– С. 47-51.

Біланюк О.П., Бордун О.Ю. Сучасний стан та перспективи розвитку ділового туризму України/ О. П. Біланюк // Актуальні проблеми та перспективи розвитку туризму в Україні: теорія та практика – Київ: Видавництво ДВНЗ “Київський університет управління та підприємництва”, 2013.– С. 33-36.

Біланюк О. П. Сучасний стан та перспективи розвитку сфери туризму в Українсько-Польському транскордонному регіоні / О. П. Біланюк // Матеріали V І міжнародної наукової конференції “Географія і туризм: національний та міжнародний досвід” (Львів – Розлуч, 5–7 жовтня 2012 р.). – Львів: Вид. центр ЛНУ ім. Івана Франка, 2012. – С. 47-51.

Біланюк О.П. Сучасний стан та перспективи розвитку міжнародного туризму в українсько-польських відносинах / О. П. Біланюк // Актуальні проблеми, сучасний стан та перспективи розвитку індустрії туризму в Україні та Польщі – Житомир: Видавництво ЖФ КІБІТ, 2012.– С. 48-50.

Біланюк О.П., Мальська М. П. Пріоритети розвитку туризму у польсько-українських відносинах / О. П. Біланюк // Вісник Львівського університету. Серія міжнародні відносини. – 2012. – Вип. 29. Ч. 2. – С. 138–143.

Біланюк О.П. Функціонально-територіальні особливості розвитку екологічного туризму Івано-Франківської області / О.П.Біланюк // Матеріали V міжнародної наукової конференції “Географія і туризм: міжнародні виклики українському туризму” (Львів–Судова Вишня, 23–25 вересня 2011 р.). – Львів: Вид. центр ЛНУ ім. Івана Франка, 2011. – С.21–24.

Біланюк О.П., Мальська М.П. Актуальні проблеми розвитку туризму у польсько-українських відносинах / О. П. Біланюк // Актуальні проблеми, сучасний стан та перспективи розвитку індустрії туризму в Україні та Польщі – Житомир: Видавництво ЖФ КІБІТ, 2011.– С. 71-75.

Біографія

Народилась 8 травня 1989 року у м. Рогатин Івано-Франківської області. Навчалась у Рогатинській гімназії імені Володимира Великого – колегіум Національного університету «Києво-Могилянська Академія». У 2005 р. стала районним призером Малої Академії Наук з української мови.

У 2006 році вступила до Львівського національного університету імені Івана Франка на географічний факультет, спеціальність «Туризм». У 2008 р. – заступник голови Студентського уряду географічного факультету. Активний дописувач у студентську газету географічного факультету “Львівський меридіан”. Учасник театрального гуртка географічного факультету “Точка Роси”, який у 2008 р. отримав гран – прі у конкурсі Таланти Франкового Університету (театральне мистецтво). У 2007 – 2008 рр. зайняла почесне місце дипломанта та друге місце у конкурсі Таланти Франкового Університету (соліст – інструменталіст, по класу фортепіано). У 2008 р. зайняла третє місце у студентській науковій конференції географічного факультету, виступивши з доповіддю на тему “Проблеми та перспективи розвитку екологічного туризму в Івано – Франківській області”. Активна участь у громадських та благодійних акціях (“Від Серця до Серця”, “Миколай про Тебе не забуде” та акціях географічного факультету для дітей Винниківської школи – інтернату). Львівський національний університет імені Івана Франка закінчила у 2011 році з відзнакою за спеціальністю «Туризм» і здобула кваліфікацію магістр туризму.

З вересня 2011 року працює на посаді асистента при кафедрі туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Була доповідачем V та VI Міжнародних науково-практичних конференцій “Актуальні проблеми, сучасний стан та перспективи розвитку індустрії туризму в Україні та Польщі” на базі Київського Інституту Бізнесу та Технологій Житомирської філії. Щорічна участь у науково-практичних конференціях “Географія і туризм: національний та міжнародний досвід”, “Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід”, що проводились на базі кафедри туризму. Учасник II Міжнародної науково- практичної конференції “Міграційні процеси в Україні: Сучасні виклики та регіональна специфіка”, організованою Інститутом регіональних досліджень Національної Академії Наук України.

Нагороди

Отримала відзнаку ректора за відмінне навчання, успіхи у студентській науковій роботі та активну участь в громадському житті

Університету (2008 р.). Стипендіатка Обласної премії облдержадміністрації та обласної ради (2009 р.)

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!