Кафедра ґрунтознавства і географії ґрунтів

• Про кафедру

Викладацький розклад

Всесвітній день ґрунту

06.12.2016 | 14:00

На відзначення Всесвітнього дня ґрунту – 5 грудня, визначеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, на географічному факультеті презентували експозицію “Ґрунти в наукових дослідженнях і пам’яті народів світу”, організовану кафедрою ґрунтознавства і географії ґрунтів.
На презентації були присутні Ректор Університету Володимир Мельник, академік НАН України Ігор Рафаїлович Юхновський, декан географічного факультету Володимир Біланюк, професори, доценти, співробітники, студенти, представники науково-дослідних установ Львова.
Завідувач кафедри професор Степан Позняк висвітлив здобутки ґрунтознавчої науки і виклики, які постали перед нею на сучасному етапі, зокрема в Україні, а також...

Читати »

Міжнародний науковий семінар „ҐРУНТИ І СУЧАСНІСТЬ”, 11–13 вересня 2015 р., Львів – Ворохта

11.09.2015 | 11:38

11-13 вересня 2015 року кафедра ґрунтознавства та географії грунтів географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка проводить Міжнародний науковий семінар “Ґрунти і сучасність” присвяченого Міжнародному року ґрунтів, проголошеному ООН
Тематика семінару
Передбачено проведення пленарного засідання та робота за такими секціями:

ґенеза і географія ґрунтів;
екологія ґрунтів;
проблеми раціонального використання й охорони ґрунтів;
історія ґрунтознавчої науки та проблеми викладання ґрунтознавства і географії ґрунтів

Читати »